ARAMA     ÜRETİCİ     KATEGORİ    
Amerikan Doları: 5,95 TL
Euro: 5,49 TL

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılından bu yana, iş giyimi ve ekipmanları üretimi ve satışında uzmanlaşan firmamız, iş elbiseleri ve ekipmanları alanında yüzlerce özgün modeliyle Trakya Bölgesindeki firma ve kurumların ihtiyacını karşılamaktadır.

Büyük küçük, sipariş ayırmadan, kendi alanında uzman personelimizle kurumunuza özel elbise tasarımları veya sizin seçtiğiniz herhangi bir ürünün model çalışmasını yapıp siparişlerinizi kendi imalat ünitelerimizde, her aşamasında titizlikle hazırlayıp sizlere zamanında sunmaktayız.
Yeniliğe inanan ve iş elbiseleri alanındaki gelişmeleri yakında takip eden genç bir kadroya sahip olan firmamız için müşterilerimize değer yaratmak ve kalite beklentilerine istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Firmamızın kurulduğu günden bu yana ilkesi; Güven ve Dürüstlük çerçevesi içerisinde kusursuz İletişim ve Takım Çalışması desteği ile Mükemmelliğe giden yolda sahip olduğumuz Girişimci Ruhumuzla sürekli Gelişmektir.
Vizyonumuzu ve Misyonumuzu da bu ilke doğrultusunda belirliyoruz.

MİSYONUMUZ
Tüm müşterilerimizin hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlayarak beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır.

VİZYONUMUZ
Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daima geliştirerek müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektördeki en iyi ve en yenilikçi firma olarak tanınmak, her ölçekteki firmanın birlikte çalışmayı isteyeceği ve sağladığımız hizmetlerden memnun kalacağı bir şirket olmaktır.

Heweso E-ticaret Sistemi kullanılarak hazırlanmıştır.
  Yükleniyor...